Skip to content Skip to footer
MASÉRKA

Mgr. Simona Kopáčková

Masérka, trenérka a lektorka

David Green

Massage Expert

Moje cesta za sny

Jmenuji se Simona Kopáčková (rozená Vévodová), je mi 35 let a žiji v Brně. V současnosti jsem krátce po mateřské dovolené. Proto masíruji pouze tři dny v týdnu, které budu během letošního roku navyšovat na čtyři.

V mládí jsem se osm let věnovala závodní silniční a dráhové cyklistice. 

Vystudovala jsem Střední zdravotnickou školu v Brně, obor – Dietní sestra (maturita), následovalo studium oboru – Tělesná výchova a sport na Pedagogické fakultě v Českých Budějovicích (Bc.) a nakonec jsem absolvovala na Fakultě tělesné kultury v Olomouci obor – Tělesná výchova a sport (Mgr.). 

V rámci studia na VŠ jsem složila teoretickou a praktickou zkoušku z předmětu masáže a regenerace, za kterou mi bylo uděleno osvědčení. Téhož roku jsem si založila živnost a otevřela vlastní provozovnu k poskytování masérských a regeneračních služeb. Postupně jsem svoji nabídku masáží rozšířila o: Indickou masáž hlavy, Medovou masáž, Dornovu metodu a Breussovu masáž, Lymfatickou masáž, Bambusovou masáž, Baňkování a masáž lávovými kameny.

Vzhledem k fyzické náročnosti Dornovu metodu ve své praxi příliš nepoužívám. Bambusová masáž nakonec nepřesvědčila mě, ani mé klienty. Ale protože teplo je příjemné a oblíbené, tak jsem bambusy vyměnila za lávové kameny, které dosahují vyšší teploty a udrží si ji déle. Prohřívají svalové struktury více do hloubky.

Masážím se věnuji od roku 2011 až do současnosti. Kvůli mateřské (a lockdownu) jsem si udělala krátkou pauzu. Masáže jsou mojí srdeční záležitostí. Ráda pomáhám lidem, nejen od bolesti. Jsem společenská, empatická, velmi pečlivá, houževnatá a vytrvalá.

Mimo masáží jsem působila jako lektorka spinningu, cvičitelka na Power Plate, osobní trenérka ve fitness a jako lektorka plavání.

Cyklistice se sice již nevěnuji, ale pohyb a sport jsou mojí celoživotní závislostí.

Mým cílem je cesta. Neustále se snažím posunovat kupředu. Protože věřím, že formální vzdělávání Vám dá živobytí, ale samovzdělávání Vám dá bohatství (Jim Rohn).

Těším se na osobní setkání,

Vaše Simona.